Zapraszamy do kontaktu z nami - Tel: +48 888 220 174

Kursy nurkowania

Nie czekaj !!! Zacznij już dziś swoją przygodę z nurkowaniem!!!

Celem naszych kursów jest nie tylko nauka nurkowania, ale przede wszystkim sprawienie przyjemności dla jego uczestników, którzy w prosty sposób mogą zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności . Jeżeli jeszcze nie spróbowałeś lub wciąż się zastanawiasz zrób pierwszy krok a my dalej już Cię poprowadzimy :)

Dlaczego nurkowanie :)

Aqua-Moon - Centrum nurkowe

Morza i oceany stanowią 70% powierzchni Ziemi. Jest to ta część z pozoru niedostępny dla człowieka. W podwodnym świecie jesteśmy gośćmi, a zwierzęta morskie nie znając człowieka, często po prostu ignorują jego obecność. Dzięki temu mamy niepowtarzalną okazję przyglądać się z bliska niezwykłym stworzeniom. Setki kolorowych ryb otaczają nas w wodach Morza Czerwonego, możemy spotkać żółwia, przyjrzeć się ogromnym mantom z bliska, obserwować koniki morskie ukryte w trawie. Jeżeli ktoś raz zobaczył piękno podwodnego świata, ciągle będzie chciał tam wracać. Nurkowanie to najczystsza forma obcowania z naturą

Magia nurkowania, to magia błękitu. Podwodny świat zaskakuje nas za każdym razem czymś nowym, a wszechogarniająca cisza pozwala na ucieczkę od nieustannie otaczającego nas hałasu w naszym świecie. Dlatego nurkowanie wciąga jak żaden inny sport.

Dlaczego SSI?

Scuba Schools International jest organizacją o światowym zasięgu wydającą certyfikaty nurkowe i wspierającą szkolenie nurków. Jest powszechnie uznawana za innowacyjnego lidera w dziedzinie szkolenia nurków, tworzy najwyższej jakości programy treningowe, standardy i materiały szkoleniowe dla wszystkich poziomów edukacji nurka

Aqua-Moon - Prace podwodne

Organizacja SSI jest nastawiona na zapewnienie usług najwyższej jakości. Instruktorzy SSI mogą szkolić jedynie w powiązaniu z Placówkami Szkoleniowymi SSI, które podlegają szczegółowej kontroli, aby spełniały wyznaczone przez SSI standardy. W czasie prowadzonych zajęć szkoleniowych w wodach otwartych Instruktorzy SSI stosują opracowaną przez nas, wyjątkowo efektywną metodę szkoleniową zwaną Comfort Through Repetition (Komfort Poprzez Powtarzanie). Umiejętności nurkowe stają się drugą naturą, byś podczas nurkowania mógł zrelaksować się i w pełni czerpać przyjemność z przebywania pod wodą.

SSI jest jedyną organizacją na rynku nurkowym oferującą tak wysoki poziom kontroli jakości i zaufania. Oznacza to, iż możesz w pełni zaufać każdej osobie związanej z Scuba Schools International. Ponad 2.000 ośrodków w ponad 90 krajach – twój certyfikat będzie uznany w każdym miejscu, w którym tylko zapragniesz zanurkować!

Aqua-Moon Centrum Nurkowe - Nauka nurkowania

Misja SSI polega na pokazaniu, iż nurkowanie to ekscytująca przygoda na całe życie, dlatego też SSI wychodzi z założenia, iż musi ono sprawiać przyjemność, inaczej ludzie wybiorą inny sport. Wierzymy, iż możliwość czerpania radości z nurkowania jest integralnym elementem skutecznego systemu szkoleniowego. W związku z tym kładziemy duży nacisk na to, aby każdy kursant odnajdywał w nurkowaniu przyjemność. Właśnie dlatego Członkowie SSI cieszą się długoletnią reputacją znakomitych nurków, pewnych siebie, kompetentnych i swobodnych oraz takich, którzy nurkując świetnie się bawią!

Jak zacząć?

Nic prostszego!!! Przyjdź i zanurkuj!!! Możesz wybrać program, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i możliwości.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronach SSI. Aqua-Moon - Kursy i nauka nurkowania.

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.